Rreth Nesh

Mire se erdhët në shtëpinë e Cajit EBAA’S Tea!
EBAA’S Tea ju ofron nje game te gjere cajrash, shijesh dhe aromash, nga ato me tipiket dhe deri tek me te vecantat.
Cajrat EBAA’S, shijet me te vecanta si Caji i Zi, Jeshil, etj, jane perzgjedhur nga varietetet me te mira nga vendet e Azise, nga vjen dhe lenda e pare. Jane perpunuar me kujdes, nga njohesit me te mire te cajrave me nje eksperience shumevjecare te teknikave te perpunimit te ketij produkti, dhe nje pjese tjeter e ketyre cajrave vijne nga bjeshket, kullotat dhe lendinat tona te cilat jane te pasura me bime te mrekullueshme qe na japin cajra te pasura ne shije dhe me dobi te medha shendetesore.

100% Bio

Shije Unike

Përfito nga oferta

-30% Ulje

Çaj me bustina

Bio Tea Boronicë

200.00

Boronicat janë një frut i bekuar me një cilësi të jashtëzakonshme pasi rriten në vende me
lartësi të madha, ndaj dhe ju sugjerojmë të bëni pjesë të rregjimit tuaj ushqimor Cajin tonë të Boronicës.

Ky frut i pasur me fibra, lufton tumoret, është një burim i shkëlqyer i magnezit, I vitamins C, dhe është i shkëlqyer në luftën kundër diabetit.

Bio Tea Çaj jeshil

200.00

Falë polifenoleve, ky çaji është një thesar i vërtetë, që shkon si në dimër dhe në verë.
Ndihmon kundër kolesterolit, mban peshën nën kontroll, mbron shëndetin e syve.

është i shkëlqyer për t’u konsumuar si midis vakteve ose menjëherë pas tyre.

Bio Tea Limoni

200.00

Çaji Limoni, nga limonat e mrekulleshëm të jugut tonë, janë një burim i pashtershëm i vitamines C. Për të folur për limonin dhe vetitë e tij të njohura gjerësisht, do të duhej të shkruanim shumë. Por, për ne është e rëndësishme që kemi përzgjedhur limonat e mrekullueshëm të vendit , për çajin tonë EBAA’S Limon.

Bio Tea Trëndafil i egër

200.00

Çaji i trëndafilit të egër është një terapi shumë e mirë për shëndetin.

Ndihmon në forcimin e zemrës, parandalon diabetin, lufton të ftohtin, çrregullimet në stomak etj.