Filter
 • Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  • Brightening day cream spf15
  • 5350 LEK
  • Krem hidratues i mëndafshtë & i lehtë përthithet lehtesisht nga lëkura pa lënë pas ndjesi të yndyrshme. Përmban filtra UVA & UVB për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme jo vetëm nga efekti djegës i diellit, por edhe dëmtimet e padukshme të shkaktuara nga rrezet UVA që shkaktojnë plakje të parakohshme. Përbërësit aktiv zbardhues ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimit, duke lënë…
  • Shto në shportë
 • Brightening eye contour cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening eye contour cream Shikim i shpejtë
  • Brightening eye contour cream
  • 4550 LEK
  • Krem zbardhues për konturin e syve, me një kombinim potent përbërësish aktiv për të ndricuar, zbutur dhe detoksifikuar konturin rreth syve. Përmban Vitamin B3 dhe kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të ndihmuar në zbehjen e njollave të errëta dhe kompleks me alga jeshile i zgjedhur për veprimin ndaj rrathëve të errët.
  • Shto në shportë
 • Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  • Brightening protective shield spf50/pa +++
  • 4550 LEK
  • Locion super i lehtë ofron mbrojtje shumë efektive ndaj agresorëve në ambient duke dhënë efekt zbardhues. Përmban filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën ndaj ekspozimit në diell. Përbërësit unik zbardhues të lëkurës ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimin, duke lënë pas lëkurën e hidratuar dhe të mbrojtur me pamje të njëtrajtshme.
  • Shto në shportë
 • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  • Brightening total clarity serum
  • 5350 LEK
  • Serum i lehtë & hidratues, i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të trajtuar zonat që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream spf15 për të minimizuar pamjen e njollave të errta.
  • Shto në shportë
 • Overnight brightening mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Overnight brightening mask Shikim i shpejtë
  • Overnight brightening mask
  • 5700 LEK
  • Maskë zbardhuese e mëndafshtë, ushqyese por e lehtë, me formule inovatore gel-krem, përthithet nga lëkura sa e prek atë. Përmban kompleks unik të derivuar nga 7 bimë alpine dhe Vitamin B3 (Niacinamide) për të zbardhur dhe zbutur pamjen e lëkurës gjatë natës. E pasuruar me anti-oksidues që ndihmojnë lëkurën në zbehjen e shenjave të plakjes
  • Shto në shportë