Advanced Skin Perfector

3950 LEK

Ky gel-krem i lehtë & i mëndafshtë primon, korigjon & perfeksionon lëkurën. Në saj të përbërësve optik, zbehet pamja e imperfeksioneve, duke lënë pas një sipërfaqe të njëtrajtshme. I lehtë në aplikim, përhapet lehtësisht mbi lëkurë për të hidratuar dhe qetësuar.

Sasia
30 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lekure me pamje te zbutur dhe me siperfaqe & ngjyre te njetrajtshme
 • Jep lekures rrezatim te menjehershem & te shendetshem
 • Krijon siperfaqe te perkryer mbi lekure
 • Make-up qe aplikohet siper qendron i “”perkryer”” per nje kohe me te gjate
 • Per te primuar, mbuluar imperfeksionet perpara aplikimit te make up
 • Te njetrajtesuar tonin dhe siperfaqen e lekures
 • Matifikuar dhe perforcuar rrezatimin e lekures
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Gjalp Shea, Acid Laktik, Acid Hilauronik
Cdo mëngjes, pas hidratuesit, apliko mbi të gjithë fytyrën, shmang zonën rreth syve. Lejo të përthithet përpara se të aplikoni make-up.

PËRBËRËS AKTIV

Hilauronat Sodiumi

 • Super hidratues
 • Mund të mbajë 1’000 here peshën e vetë në ujë

Niseshte Orizi

 • Vepron si lëkurë e dytë

Vitamin C

 • Antioksidues
 • Zbardhon lëkurën
 • Përforcues kolagjeni

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Advanced Skin Perfector”