Cellular Eye-Lift Power Pen

5150 LEK

Serum ‘roll-on’ i cili hidraton, jep energji dhe freskon konturin e syrit. I formuluar me përbërës anti-rrudhë dhe hidratues duke ofruar një zgjidhje serioze për kujdesin e lëkurës rreth syve. Serum praktik që mund të mbahet në cantë, të aplikohet gjatë gjithë ditës madje dhe mbi make-up.

Sasia
15 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Konturi i syve menjëherë duket i qetësuar & më rrezatues
 • Konturi i syve ndihet i rigjallëruar & i freskuar
 • Lëkura mbushet & zbutet
 • Konturi i syve rimerr energji
 • Të luftuar shenjat e plakjes
 • Rrathët e zinj dhe borsat poshtë syve
 • Hidratimin dhe zgjimin e konturit të syve
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
ACR Complex G2, SesaflashTM, Kafeinë, Acid hilauronik
Përdoret gjatë ditës ose sa të jetë e nevojshme, butësisht apliko në zonën rreth syve. Shmang kontaktin direkt me sytë.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Kafeine

 • Detoksifikon
 • Zvogelon fryerjen
 • Zvogelon depozitat e dhjamit

SesaflashTM

 • C'ënjt dhe zbardh

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Eye-Lift Power Pen”