Cellular Firming & Lifting Neck Cream

8450 LEK

Krem i zhvilluar specifikisht për zonën delikate të qafës dhe dekoltesë për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe lëkurës të varur.
Përmban peptide bioimitues të fuqishëm që imitojnë veprimet e enzimave kyce qe ruajnë integritetin e lëkurës dhe mbrojnë elasticitetin ndaj degradimit. Ky krem i mëndafshtë përhapet lehtësisht për hidratim të thellë duke lënë lëkurën të butë, të rigjeneruar dhe elastike.

Sasia
50 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës
 • Përmirëson elasticitetin e lëkurës
 • Redukton aparencen e rrudhave
 • Redukton pamjen e lëkurës së varur me perdorim të rregullt
 • Lëkurën e qafës
 • Lëkura që kanë nevojë për elasticitet dhe fortësi
 • Të parandaluar lëkurën e varur te qafës
 • Të reduksuar rrudhat
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
ACR Complex G2, Peptide forcues lëkure, Gjalp shea, Acid hilauronik, Vitamina A & E
Apliko cdo mëngjes dhe/ose mbrëmje mbi dekolte të pastër. Butësisht masazho në lëkurë, me veprime të lehta rrethore deri sa kremi të përthithet. Shmang kontaktin me sytë.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Gjalp Shea

 • Trajtues
 • Qetesues

Vitamin A & E

 • antioksidues
 • përmirëson fortësinë e lëkurës

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Firming & Lifting Neck Cream”