Cellular Line & Wrinkle Filler

5850 LEK

Formulim i mëndafshtë që zbeh vijat & rrudhat që në kontakt të parë me lëkurën. Aplikatori i shënjestruar është ideal për zbutjen e pamjes së vijave rreth buzeve & syve. Përbërësit aktiv ndihmojnë në mbushjen dhe zbutjen e rrudhave me sfera natyrale hidratuese. Rezultati është një lëkurë e njëtrajtshme, reflektim i përmirësuar të dritës dhe rrezatim të përmirësuar & rinor të lëkurës.

Sasia
15 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura mbetet e mbushur & e zbutur
 • Një rrezatim më rinor i rikthehet lëkurës
 • Të gjitha tipet e lëkurës
 • Vija të imta dhe rrudha
 • Vijat që krijohen në ballë ose rreth gojës
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Aquafill, Hyalurosmooth, Vitamin E, Vitamin A,Ekstrakt aloe vera
Aplikohet pas hidratuesit ose fondatinës, si hapi i fundit i rutinës së kujdesit. Apliko drejtpërdrejt mbi vijat dhe rrudhat, butësisht përhap me majën e gishtit produktin mbi rrudha ose vija deri sa të përthithet në lëkurë.

PËRBËRËS AKTIV

Aquafill

 • Acid Hialuronic me peshë të lartë molekulare

Ekstrakt Aloe Vera

 • Hidraton
 • Mbron
 • Sheron
 • Promovon rinimin qelizor

Hyalurosmooth

 • Hidratim intensiv

Vitamin A

 • Riaktivizon permbajtien hidratuese te qelizave
 • Risiperfaqesues
 • Permireson fortesine e lekures

Vitamin E

 • Anti-Oksidues
 • Hidratues
 • Tonifikon qelizat

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Line & Wrinkle Filler”