Cellular Revitalizing Toner

3000 LEK

Toner me efekt te menjëhershëm freskie. Heq papastërtitë dhe mbetjet duke përgatitur lëkurën për të përfituar maksimalisht nga produktet e tjera që aplikohen.

Sasia
200 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lë pas një ndjesi freskie & vitaliteti
 • Hidratues & serumi do të penetrojnë me efikasitet me te madh
 • Hidratimin dhe rivitalizimin e lëkurës
 • Heqjen e papastërtive të mbetura
 • Qetësimin dhe balancimin e PH të lëkurës
 • Përgatitjen e lëkurës për përdorimin e produkteve të tjera
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Ekstrakt lulemisri, Provitamin B5
Në mëngjes dhe në darkë, apliko pas pastrimit të lëkurës, me një pambuk butësisht vepro mbi fytyrë dhe qafë. Ndiq më pas aplikimin e hidratuesit dhe serumit Skincode.

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt Lulemisri

 • Qetësues

Provitamin B5

 • Anti-inflamator

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Revitalizing Toner”